Pensjonat Max** Kežmarok

Pensjonat Max ** (mieszczański dom z XIV wieku) znajduje się w samym sercu starożytnego królewskiego miasta Kieżmark, który jest jednym z centrów turystycznych Wysokich Tatr. Jest świetną bazą wypadową do wycieczek w piękne okolice tarańskiego regionu, który jest bez wątpienia najbardziej atrakcyjnym obszarem na Słowacji.

Wyjątkowe położenie, które jest częścią trójkąta Wysokie Tatry - Słowacki Raj - Pieniński Park Narodowy, umożliwia poznawać otrakcje okolicznych regionów, skarby przyrody, lub odwiedzić baseny termalne. Goście mogą te wszystkie znane centra turystyczne, które są oddalone od pensjonatu tylko 12-30km, odwiedzać zgodnie z własnym planem.

Poza bliska lokalizacją najpiękniejszych naturalnych widoków, mnóstwa niezapomnianych przeżyć, gwarantują również bogatą ofertę letnich i zimowych sportów lub możliwości relaksu.

Równiez miłośnicy historii znajdą tutaj cos dla siebie. Sam Kieżmark jest znany ze swojej starożytnej historii z wieloma zabytkai sztuki i pamiątkami historycznymi. Świadczy o tym fakt, że zabytkowe centrum było ogłoszone za Miejski historyczny rezervat.. Znajdziecie tu wiele klejnotów historii. To miasto oczaruje Was niepowtarzalnym klimatem tego regionu.

Wygody centrum miasta (piesza dostępność)
Przyjmność z rekreacji i wypoczynku może być zwielokrotniona poprzez mozliwości oferowane przez centrum miasta, gdzie jest dostępne życie kulturalne oraz szeroki zakres usług (mnóstwo restauracji, pizzerie, kawiarnie, cukiernie, centra odnowy biologicznej, centra handlowe, dyskoteka, banki, kino, galeria, salony fryzjerskie i kosmetyczne, apteka, ośrodek zdrowia...)
Odległości:
Deptak - centrum 150 m
Centrum handlowe 50 m
Dworzec autobusowy 200 m
Dworzec kolejowy 200 m
Lotnisko Poprad Tatry 18 km

Przyjedźcie skorzystać z zakwaterowania i obsługi na wysokim poziomie, smakowitego jedzenia i przepięknej przyrody! Magiczna atmosfera tego regionu odświeży Was i doda Wam optymizmu, oraz energii na kolejne intensywne dni.

Do zobaczenia u nas!